Віце-чемпіони світу ледь обіграли Азербайджан у відборі на Євро-2020

21 березня 2019, 23:44
Збірна Хорватії здобула вольову перемогу в першому матчі кваліфікації континентальної першості

Важка перемога хорватської команди / Фото: AFP

Сьогодні стартувала кваліфікація Євро-2020. У групі Е збірна Хорватії приймала Азербайджан. Віце-чемпіони світу 2018 року здобули важку вольову перемогу з рахунком – 2: 1.

Азербайджанці відкрили рахунок на 19-й хвилині, коли відзначився Рішард Алмейда. Перед самою перервою, на 44-й хвилині, Борна Баришич зрівняв рахунок. Гості відійшли всією командою до своїх воріт і намагалися відбитися. Довго це у них виходило, але на 79-й хвилині Андрій Крамаріч з кута штрафного влучив у дальній кут.

В іншому матчі цієї групи Словаччина обіграла Угорщину – 2: 0. У наступному турі 24 березня зустрічаються: Уельс – Словаччина та Угорщина – Хорватія.