Вітер здув українку з п'єдесталу. Ураган пронісся Естерсундом

21 березня 2021, 17:34
Юлія Джима фінішувала 12-ю у масстарті

Юлія Джима стала 19-ю / Фото: AFP

Біатлонний сезон для жінок завершився сьогодні в шведському Естерсунді. Останньою гонкою став масстарт.

Україну представляла лише Юлія Джима, яка заради цього пропустила вчорашню гонку переслідування. Початок масстарту переносили через сильний вітер. Але спортсменкам все одно довелося закінчувати гонку в ураган. У підсумку неймовірна кількість промахів у призерок. На трьох – 17 кіл штрафу!

Джима добре пройшла два вогневі рубежі – з нулем, і на екваторі гонки лідирувала. Але потім чотири "молока" відкинули нашу біатлоністку в середину пелотону. Фінішувала Юлія 12-та. А чемпіонкою стала норвежка Інгрід-Ландмарк Тандреволд.

Результати масстарту:

1. Інгрід-Ландмарк Тандреволд (Норвегія) – 34.53,1 (0 + 1 + 3 + 1)
2. Динара Алімбекова (Білорусь) – +6,9 (1 + 2 + 0 + 3)
3. Франциска Пройсс (Німеччина) – +11,1 (0 + 1 + 4 + 1)
...
12. Юлія Джима (Україна) – +56,6 (0 + 0 + 4 + 1)

Нагадаємо, що сьогодні о 18:15 відбудеться гонка з масовим стартом у чоловіків. Україну представить Дмитро Підручний.