"Вест Гем" без Ярмоленка програв "Кристал Пелас" і опустився до "лузерів"

26 грудня 2019, 19:43
Команда Мануеле Пелегріні поступилася в гостях з рахунком 2:1

/ Фото: Reuters

"Вест Гем" в матчі 19-го туру чемпіонату Англії програв у гостях "Кристал Пелас" з рахунком 1:2 і виявився в одному пункті від зони вильоту.

У складі гостей відзначився Роберт Снодграсс, а у "Крістал Пелас" ще один м'яч забив Шийку Куйяте. А перемогу господарям приніс форвард "Кристал Пелас" Джордан Айю, забивши на 90-й хвилині.

"Кріастал Пелас" набрав 26 очок і піднявся на восьму сходинку в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги. "Вест Гем" з 19 очками займає лише 17-те місце.

Раніше ми писали, що "Молотобійці" планують продати Ярмоленка, що розхворівся, вже взимку . Керівництво "Вест Гема" нібито не влаштовує гра українського нападника.

Також ми розповідали, що у Ярмоленка виявилися нові проблеми зі здоров'ям. Один з провідних українських футболістів Андрій Ярмоленко знову потрапив до лазарету. Названий період, який знадобиться гравцеві для повернення у стрій.