Вертоліт приземлився прямо на футбольне поле і зупинив матч в Англії

11 березня 2018, 11:35
Футбольний матч в чемпіонаті Англії був зупинений через медичний вертоліт, який прилетів за глядачем

Прибуття медичного вертольота зупинило матч в

Матч четвертого дивізіону чемпіонату Англії з футболу між "Честерфілд" і "Лінкольном" був перерваний через приземлення вертольоту медичної служби, повідомляється в офіційному акаунті "Честерфілда" в Twitter.

Суботня гра була перервана на 26-й хвилині після того, як головному арбітру повідомили про те, що одному з уболівальників на трибуні стало погано. Після надання першої допомоги лікарі, які перебували на матчі, прийняли рішення про необхідність термінового транспортування потерпілого в лікарню, для чого на арену був присланий вертоліт.

Матч після приблизно півгодинної зупинки був продовжений і завершився вольовою перемогою "Лінкольна" з рахунком 3: 1.

Нагадаємо, що в минулому році
футболіст грецького ПАОКа справив нужду прямо на полі стадіону "Динамо". Футболіста не збентежила навіть присутність біля кромки жінок .

А в 2016 році футболіст прямо на полі вбив суддю , який показав йому червону картку . Гравець зник з місця події , його пошуками зайнялася поліція . Інцидент стався в матчі аматорських команд .