"Верес" обіграв "Чорноморець" і закріпився у верхній частині таблиці ЧУ

26 листопада 2017, 15:53
Матч у Львові завершився з рахунком 3: 1 на користь номінальних господарів

Матч пройшов на "Арені Львів"

В матчі 17 туру української Прем'єр-ліги "Верес " здобув упевнену перемогу над " Чорноморцем " . Поєдинок в неділю пройшов у Львові і завершився перемогою команди Юрія Вірта з рахунком 3 : 1 .

" Верес " зробив результат до початку другого тайму , повівши з рахунком 3 : 0 . Голи за номінальних господарів забивали Роман Карасюк ( 25 – а хвилина ) , Ростислав Волошинович ( 45 ) і Михайло Сергійчук ( 54 ) . Гол престижу на 68 -й хвилині забив Олексій Хобленко .

"Верес" перервав неймовірну серію з семи поспіль матчейт в чемпіонаті України, зіграних внічию.

Після цього матчу в активі "Вереса" стало 25 очок – команда посідає третє місце в таблиці чемпіонату України після "Шахтаря" (39 очок) і "Динамо" (32 очки).

"Верес" – "Чорноморець" – 3: 1 (2: 0)
Голи: Карасюк (25), Волошинович (45), Сергійчук (54) – Хобленко (68)
Жовті картки: Мамаду Ваг (19), Оріховський (29), Татарков (35)

Раніше в 17 турі відбулося донецьке дербі "Олімпік" – "Шахтар". Матч пройшов у Києві на стадіоні "Динамо" ім.В.Лобановського і завершився перемогою "гірників" з рахунком 4: 2. У "гірників" дубль оформив Факундо Феррейра, а у "Олімпіка" два голи забив Володимир Прийомов.
 Відео голів матчу "Олімпік" – "Шахтар" – 2:4.