"Вердер" Скрипника обіграв аутсайдера чемпіонату Німеччини

8 листопада 2015, 21:46
Бременський клуб віддалився від зони вильоту

Фото werder.de

У матчі 12-го туру німецької Бундесліги команда українця Віктора Скрипника "Вердер" на виїзді взяла гору над "Аугсбургом" – 2: 1.

Рахунок на 58-й хвилині відкрив форвард бременського клубу Клаудіо Пісарро, а на 69-й хвилині Фін Бартельс подвоїв його. Відквитати один м'яч господарям вдалося вже в доданий час. Захисник Пауль Верхаген реалізував пенальті.

Після цього матчу "Вердер" віддалився від зони вильоту, а "Аугсбург" залишився на дні турнірної таблиці.

"Аугсбург" – "Вердер" – 1: 2

Голи: Верхаген (90, пен) – Пісарро (58), Бартельс (69)

"Аугсбург": Хитці, Калльсен-Браккер, Макс, Верхаген, Клаван, Кор (Моравек, 55), Байєр, Гу Чжа Чхоль (Ессвайн, 64), Каюбі, Чжи Дон Вон (Вернер, 75), Бобаділья.

"Вердер": Відвальд, Вестергор, Гальвес, Гарсія, Гарсія, Озтунали (Кроос, 64), Баргфреде, Юнузович, Бартельс, Гебре Селассі (Лукім'я, 81), Уджа (Пісарро, 46).

Попередження: Кор (3), Гарсія (11), Вестергор (77), Юнузович (90), Відвальд (90).