Угорська шпажистка Емеше Сас стала чемпіонкою Олімпіади-2016

7 серпня 2016, 00:47
33-річна спортсменка сенсаційно перемогла фаворитку з Італії

Фото AFP

У Ріо визначилася перша олімпійська чемпіонка з фехтування. У суботу за медалі в індивідуальній першості боролися дівчата-шпажистки. У фінальній сутичці билися дворазова чемпіонка світу італійка Росселла Фьямінго і бронзовий призер мундіалю-2013 Емеше Сас.

Безумовною фавориткою вважалася 25-річна італійка. Спочатку фінал складався для неї вдало – у другому періоді Фьямінго вела з рахунком 11: 7. Однак потім 33-річна угорка Сас видала потужну кінцівку, зробила камбек і дотиснула свою суперницю 15:13. Емеше вперше в кар'єрі стала олімпійською чемпіонкою.

Відзначимо, що бронзову нагороду завоювала Сунь Івен, яка в малому фіналі перемогла кривдницю нашої Олени Кривицької Лорен Рембі – 15:13.

Нагадаємо, що олімпійська чемпіонка лондона-2012 Яна Шемякіна, як і Кривицька, припинила боротьбу на стадії 1/8 фіналу