Велосипедистка Старікова визнана кращою спортсменкою України в січні

1 лютого 2019, 13:50
Спортсменка здобула Кубок світу і виборола друге місце в загальному заліку командного спринту

Українська велосипедистка Олена Старікова визнана Національним олімпійським комітетом найкращою спортсменкою України в січні. Українська завоювала Кубок світу з велотреку за підсумками сезону -2018/2019 років. Також Старікова в дуеті з Любов'ю Басовою виборола друге місце в загальному заліку командного спринту. Раніше ми писали, що Любов Басова і Олена Старікова стали срібними призерами чемпіонату Європи.

Це стало можливим в тому числі і завдяки двом медальним виступам Олени Старікової на етапах Кубка світу в Новій Зеландії та Гонконгу, де українка посіла 2 місце в індивідуальному та командному спринті.

Відзначимо, що для Старікової це перше високе визнання Національного олімпійського комітету. Кращим тренером місяця експертна комісія НОК назвала особистого наставника 22-річної велосипедистки – Євгенія Болібруха.

Ранішеукраїнська бігунка розповіла про зміну громадянства на російське: "Це єдиний варіант бути поруч з дитиною". Легкоатлетка Наталія Погребняк пояснила, чому взяла російське громадянство.

Також ми повідомляли, щоукраїнський дует посів 16-е місце на чемпіонаті Європи з фігурного катання. "Золото" в п'ятий раз дісталося призерам Олімпіади Габріеллі Пападакіс та Гійому Сізерону.