Варвинець перед Олімпіадою-2018 виграла "золото" чемпіонату Європи

26 січня 2018, 17:02
Юля Журавок запізнилася на старт і була оштрафована

Ірина Варвинець. Фото: biathlon.com.ua

В італійському Ріднау закінчилася жіноча спринтерська гонка в рамках чемпіонату Європи з біатлону.

Золоту медаль завоювала українська біатлоністка Ірина Варвинець. Вона пройшла дистанцію без промахів і випередила француженку Хлое Шевальє на 12 секунд. При цьому у неї був один неточний постріл. Третє місце дісталося спортсменці з Японії Фуюкі Тачізакі.

Юлія Журавок могла б претендувати на потрапляння до ТОП-15, але запізнилася на старт і була оштрафована на хвилину, тому вона фінішувала останньою з усіх українок – 44-ою.