У жіночому мас-старті на Олімпіаді українки медалей не завоювали

17 лютого 2018, 14:11
Біатлоністка з Словаччини Анастасія Кузьміна стала триразовою олімпійською чемпіонкою

"Золотий" фініш Анастасії Кузьміної

Словацька біатлоністка Анастасія Кузьміна завоювала золоту медаль в мас-старті на 12,5 км на Олімпіаді в Пхенчхані. Кузьміна стала триразовою олімпійською чемпіонкою.

Кузьміна в суботу перемогла з часом 35 хвилин 23,0 секунди (1 промах). "Срібло" завоювала білоруска Дарина Домрачова (+18,8 секунди; 1 промах). Володаркою "бронзи" стала норвежка Тіріл Екгофф (+27,7 секунди; 2 промахи).

Валя Семеренко з одним промахом відстала від переможниці на 2 хвилини і 16 секунд і зайняла 19-е місце. Віта Семеренко тричі не закрила мішень на третьому вогневому рубежі і в підсумку фінішувала на 24-му місці з 30 учасниць мас-старту.

Відзначимо, що Україна на Олімпіаді в Пхенчхані поки не завоювала жодної медалі, наш кращий результат – 12-е місце скелетоніста Владислава Гераскевича.

24. Віта Семеренко (0+0+3+0) +3:02.3

Нагадаємо , що Олімпіада -2018 в південнокорейському Пхенчхані пройде з 9 по 25 лютого. У ній беруть участь спортсмени з 92 країн і буде розіграно рекордну для зимових Ігор кількість медалей – 102 комплекти .

Україну на Іграх -2018 представляють 33 спортсмени в дев'яти видах спорту . Найбільше представництво – 11 осіб – в біатлоні , шість осіб в санному спорті , по чотири – в лижних гонках і фігурному катанні .

Стежити за Білими Іграми зручно в спеціальній розділі на нашому сайті . Розклад Олімпіади-2018 зручна таблиця з календарем всіх стартів по датах і видів спорту . Окремо виділені дні , в які будуть розіграні медалі в кожному виді програми. Медальний залік Олімпіади-2018 актуальна інформація про кількість медалей , завойованих спортсменами з усіх країн – учасниць Ігор .