У США в хокей грали 250 годин поспіль

4 липня 2017, 09:02
Хокеїсти збирали один мільйон доларів для досліджень в лікуванні раку

Фото AFP

У Баффало (США) 40 хокеїстів-аматорів провели рекордний за тривалістю хокейний матч.

Поєдинок стартував 22 червня на стадіоні "Харбор Центр" і безперервно тривав до 3 липня. Гравці розділилися на дві команди (білих і блакитних) і провели на майданчику 250 годин, встановивши світовий рекорд. Зустріч завершилася перемогою блакитних з рахунком – 1725:1697

Таким чином хокеїсти хотіли зібрати один мільйон доларів на дослідження в області лікування раку. В результаті хокеїсти зібрали 1,2 мільйона доларів.

Нагадаємо, що в березні 2017 року норвезькі "Сторхамар" і "Спарта" провели рекордний за тривалістю офіційний хокейний матч. Команди знаходилися на льоду 217 хвилин в рамках плей-офф національного чемпіонату, закінчивши зустріч у восьмому додатковому періоді. У підсумку перемогу здобув "Сторхамар" з рахунком – 2:1.