До символічної збірної ЧС-2018 потрапив гравець збірної Росії – бразилець Фернандес

16 липня 2018, 16:02
В "дрім тім" чемпіонату світу не потрапив жоден футболіст збірної Франції, яка виграла мундіаль

Маріо Фернандес - бразилець у збірній Росії. фото AFP

Відомий статистичний портал Who Scored склав символічну збірну кращих гравців чемпіонату світу з футболу, що завершився в Росії. До списку потрапив і один представник господарів чемпіонату – бразильський захисник російської збірної Маріо Фернандес, який отримав російський паспорт і зіграв на ЧС-2018. Фернандес набрав 7,3 балів з 10 і став найкращим правим захисником турніру. Найвищу оцінку серед усіх членів символічної збірної набрав бельгієць Еден Азар – 8,5 балів.

Неймовірно, але до символічної команди не потрапив жоден футболіст збірної Франції, яка виграла мундіаль.

Збірна чемпіонату світу за версією Who Scored:

• Воротар: Каспер Шмейхель (Данія, 7,7)
  • Захисники: Маріо Фернандес (Росія, 7,3), Єрро Міна (Колумбія, 8,4) Андреас Гранквіст (Швеція, 7,5), Марсело (Бразилія, 7,2)
  • Півзахисники: Кіран Тріпп'єр (Англія, 8,0), Лука Модріч (Хорватія, 7,6), Кевін де Брейне (Бельгія, 7,6), Неймар (Бразилія, 8,3)
  • Нападники: Харрі Кейн (Англія, 7,7), Еден Азар (Бельгія, 8,5)

Збірна Росії показала кращий результат у своїй історії та вийшла у чвертьфінал чемпіонату світу. Там російські футболісти в серії пенальті поступилися майбутньому фіналісту турніру збірної Хорватії.

Чемпіоном світу-2018 стала збірна Франції. Французи обіграли хорватів з рахунком 4:2  і завоювали другий для себе Кубок світу. Кращим гравцем турніру за версією ФІФА був визнаний хорват Лука Модріч, кращим молодим футболістом – француз Кілліан Мбаппе. Володарем "Золотої бутси" турніру став англієць Харрі Кейн з шістьма голами.