У першому матчі року "Шахтар" розібрався з польським "Лехом" на зборі в Туреччині

25 січня 2020, 17:55
Єдиний м'яч у "гірників" забив захисник Сергій Кривцов після прострільної передачі

Сергій Кривцов / Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

У суботу донецький "Шахтар" провів перший матч 2020 року. На тренувальних зборах в Туреччині команда Луїша Каштру грала з польським "Лехом". До речі, ми повідомляли, що один з лідерів "Шахтаря" травмувався і пропустить кілька місяців: Манор Соломон не зможе допомогти "гірникам" в Лізі Європи.

Команда з Познані посідає п'яте місце в чемпіонаті Польщі. Сьогодні "Лех" чинив гідний опір чемпіону України, програвши з мінімальним рахунком – 0:1. Єдиний м'яч у зустрічі був забитий на початку другого тайму після флангового прострілу. На 50-й хвилині Сергій Болбат подав справа в штрафну площу, і м'яч після рикошету від поляка прилетів прямо в ноги Сергію Кривцову. Захиснику тільки і залишалося, що з десяти метрів послати м'яч в кут воріт, що він успішно і зробив.

Цікаво, що асистентами у головного арбітра-чоловіка були дві жінки.

Дивіться, як перед зимовою паузою "Шахтар" грав з "Манчестер Сіті" в Лізі чемпіонів внічию