У Нідерландах футболіст не зміг влучити по воротах, але побив посуд на кухні стадіону

24 лютого 2020, 15:02
Ален Халилович невдало виконав штрафний удар в матчі з "АДО Ден Хаг"

/ Фото: Reuters

У матчі чемпіонату Нідерландів між "Херенвеном" і "АДО Ден Хаг" стався курйозний епізод. За двадцять хвилин до кінця зустрічі гравець господарів Ален Халилович неточно пробив з правого краю чужого штрафного майданчика. За воротами м'яч вдарився об землю і влетів у вікно кухні стадіону, де зніс стенд з посудом. В результаті кілька тарілок виявилися на підлозі і, ймовірно, розбилися.

Цікаво, що через сім хвилин саме Олену Халилович вдалося забити гол і принести своїй команді нічию 2: 2.

Читайте також: Тренер познущався над своєю колишньою командою, станцювавши переможний танець без штанів . Після такої витівки наставника дискваліфікували на півроку за таку поведінку.

Раніше ми розповідали про нещадності жіночого футболу: футболістка вивихнула коліно, але потім шокувала всіх на поле. Джейн О'Тул вирішила кулаком вбити коліно назад.