У матчі молодіжних команд "Динамо" обіграло "Шахтар" 2:0

15 жовтня 2015, 16:19
Кияни на своїй базі в Конча-Заспі обіграли "гірників" у матчі 11 туру молодіжного чемпіонату України

"Динамо" U21 - "Шахтар" U21 - 2:0. Фото ФК "Шахтар"

На тренувальній базі "Динамо" в Конча-Заспі відбувся матч між молодіжними складами киян і донецького "Шахтаря" в рамках 11 туру молодіжного чемпіонату України.

Цікаво, що у складі киян зіграв форвард першої команди Лукаш Теодорчик, який продовжує відновлення після травми. Він відіграв перший тайм: забити сьогодні польський нападник не зміг. Також у "Динамо" на поле вийшли гравці першої команди Євген Макаренко та Сергій Мякушко, який відзначився забитим м'ячем на 41-й хвилині.

У "гірників" в захисті зіграв представник "основи" "Шахтаря" Іван Ордець.

Матч завершився з рахунком 2: 0. Другий гол у кінцівці зустрічі на 90-й хвилині забив Роман Яремчук.

Нагадаємо, що завтра на НСК "Олімпійський" відбудеться матч основних команд "Динамо" і "Шахтаря". Початок – о 19:00, онлайн – на sport-www.segodnya.ua/ua