У матчі чемпіонату Італії футболіст забив по голу в ворота кожної з команд

15 жовтня 2016, 22:30
Матч "Пескара" – "Сампдорія" завершився з рахунком 1: 1, обидва голи забив один футболіст

Уго Кампаньяро забивает второй гол

У матчі восьмого туру італійської Серії A "Пескара" приймала "Сампдорію". Зустріч завершилася внічию з рахунком 1: 1.

Гості вийшли вперед на 12-й хвилині – Уго Кампаньяро відзначився автоголом. Зрівняти рахунок господарі зуміли на 23-й хвилині – автором забитого м'яча став все той же Кампаньяро, що зумів реабілітуватися за автогол. Обидва м'ячі футболіст забив головою.

На 45-й хвилині "Пескара" залишилася вдесятьох – другу жовту картку отримав Андреа Коду. На початку другого тайму у складі господарів пенальті не реалізував Джанлука Капрарі.

У таблиці італійської першості "Пескара" розташовується на 16-му рядку, маючи в активі сім очок, а "Сампдорія" займає 15-е місце з вісьмома очками.