У найкращі фото року від France Presse потрапили 13 спортивних знімків

31 грудня 2015, 11:23
Найяскравіші спортивні фото за версією Agence France-Presse

Колишній гравець збірної Нової Зеландії з регбі та члени клубу Маорі в Лондоні виконують хаку за кілька днів до старту Кубка світу з регбі. Фото AFP

В кінці року інформаційні агентства складають добірки найкращих знімків за минулі 12 місяців. Цього року в добірку Agence France-Presse потрапили 142 кадри, більшість з них – це тематика біженців і терактів в Парижі.

Але також серед цих 142-х кадрів є 13 спортивних. Їх ми вам і покажемо.

Американська тенісистка Серена Вільямс радіє перемозі у фіналі Australian Open, де вона обіграла росіянку Марію Шарапову. Серена завершила рік на першому місці в рейтингу WTA.

Португальський тренер "Челсі" Жозе Моуріньо святкує з командою завоювання трофею Кубку Ліги. У фіналі "Челсі" з рахунком 2:0 обіграв "Тоттенхем". У грудні за незадовільні результати в чемпіонаті Англії Жозе Моурінью був звільнений з лондонського клубу.

Автобус з футболістами "Барселони" на параді на честь перемоги в Лізі чемпіонів. У фіналі "Барса" з рахунком 3:1 обіграла "Ювентус".

Чемпіонат світу з фехтування в Москві. Фінал чоловічих командних змагань в рапірі. Андреа Бальдіні (Італія) – Артур Ахматхузін (Росія).

Президент ФІФА Зепп Блаттер отримує "душ" з доларових купюр від одного з журналістів. У 2015 році вибухнув серйозний корупційний скандал у ФІФА, в результаті якого Блаттер був відсторонений від футбольної діяльності на вісім років.

Чемпіонат світу з водних видів спорту в Казані. Спортсмен виконує стрибок у воду з 27 метрів.

Чемпіонат світу з легкої атлетики в Пекіні. Усейн Болт виграв стометрівку, позаду нього – Джастін Гатлін і Тайсон Гей.

Цей момент увійшов до топ знімків 2015 двічі:

Знову чемпіонат світу з водних видів спорту. Стрибок з 10-метрової платформи:

Чайка залетіла на трасу під час Гран-прі Австралії по MotoGP.

Японка Айко Сугіхара виконує вправи на колоді під час чемпіонату світу зі спортивної гімнастики в Глазго, Шотландія.

Збірна Нової Зеландії виграла Кубок світу з регбі, перемігши у фіналі Австралію.