У кримському дербі в чемпіонаті України "Севастополь" переміг "Таврію"

17 квітня 2014, 18:19
Забивши по голу в кожному з таймів, "Севастополь" на виїзді обіграв сімферопольців

"Севастополь" обіграв "Таврію". Фото ФК "Севастопол

У матчі перенесеного 19 туру чемпіонату України "Севастополь" обіграв "Таврію" в "кримському дербі". Поєдинок у четвер в Сімферополі завершився з рахунком 2:0 на користь команди Ангела Червенкова.

Гості забили по голу в кожному з таймів: на 38-й хвилині відзначився Сергій Кузнецов, на 67-й – Олександр Караваєв.

Після цього матчу в активі "Севастополя" стало 25 очок (11-е місце), а "Таврія" залишилася на останньому місці (якщо не брати до уваги що знявся з чемпіонату "Арсенал") з 9-ма очками. Повна таблиця чемпіонату України.

"Таврія" – "Севастополь" 0:2 (0:1)
Голи: Кузнецов (38) , Караваєв (67)
Жовті картки : Буссаїді (16), Гончаров (19), Нуно Пінто (90 +3) – Новак (20), Ярошенко (47), Кожанов (49).