У битві чемпіонів України двох останніх років баскетболісти "Хіміка" переграли "Мавп"

8 грудня 2019, 18:38
Ще в одній недільній зустрічі "Прометей" поступився вдома "Дніпру"

Сезон української Суперліги набирає хід, і все цікавіше стають матчі, в яких мало не кожна команда може обіграти суперника. У неділю в Черкасах зійшлися чемпіони України двох останніх років – місцеві "Мавпи" і южненський "Хімік". Днями ми писали, що через загрозу суддям БК "Дніпро" оштрафували на солідну суму й усунули від ігор президента.

"Мавпи" переслідували "Хімік", що йде третім, і в разі успіху могли посісти його місце. Але команда дуже хорошого тактика і майстра роботи з молоддю Віталія Степановського вирвала перемогу в черкаського колективу в гостях – 81:74. Хоча цього разу вирішальний внесок в успіх Южного зробили легіонери Салліван і Вільямс, які набрали по 20 очок і забезпечили ривок в останній чверті.

А в Кам'янському билися дві перші команди чемпіонату. І "Прометей" не встояв перед "Дніпром" – 93:99. Хоча зустріч нагадувала гойдалки: гості вели після половини матчу:+16, програли третю чверть: -15, але взяли четвертий відтинок: +7. Найрезультативнішим у "Дніпра" виявився капітан Стас Тимофієнко з 21 очком.

Читайте про вундеркінда Санона, що нині виступає в "Дніпрі", і дивіться яскраві моменти в його виконанні

Дніпряни зрівнялися з "Прометеєм" за кількістю очок, але поки що поступаються лідерством за додатковими показниками.

Дивіться, як молодіжна збірна України стала срібним призером чемпіонату світу з баскетболу 3 х 3