У битві аутсайдерів чемпіонату України "Іллічівець" обіграв "Карпати"

2 травня 2015, 15:50
У Дніпропетровську "Іллічівець" мінімально обіграв львів'ян і покинув останній рядок турнірної таблиці

"Карпати" знову опустилися на останнє місце в ЧУ. Фото ФК "Карпати"

У стартовому матчі 22 туру української футбольної Прем'єр-ліги "Іллічівець" обіграв "Карпати". Поєдинок двох головних аутсайдерів чемпіонату в суботу в Дніпропетровську на стадіоні "Метеор" завершився з рахунком 1: 0 на користь команди Миколи Павлова.

У першому таймі нечисленні глядачі матчу голів не побачили. Єдиний м'яч на старті другого тайму забив Сергій Гринь: на 49-й хвилині півзахисник "Іллічівця" у боротьбі із захисником "Карпат" пробив по воротах – воротар відбив м'яч, але Сергій не виключився з боротьби і проштовхнув м'яч у ворота.

Після цього матчу в активі "Іллічівця" стало 11 очок (13-е місце), а у "Карпат" залишилося 10 очок (останнє місце в ЧУ).