В Африці тропічна злива перетворила футбольне поле на басейн

19 листопада 2018, 10:23
Конголезьке дербі пройшло в складних погодних умовах

Дощ на стадіоні в Браззавілі

Матч кваліфікації Кубка африканських націй-2019 між збірними Конго і ДР Конго перетворився на водне поло через потужну зливу.

Конголезьке дербі відбулося 18 листопада в столиці Республіки Конго Браззавілі і завершилося внічию з рахунком – 1:1. Обидва голи були забиті до перерви.

Матч ледь не був зірваний через проливний дощ, який повністю затопив поле. Початок другого тайму було затримано на півгодини. У перерві воду з газону прибирали відрами. Коли дощ припинився, арбітри вирішили продовжити гру, хоча футболом те, що відбувалося назвати було складно.

Раніше ми розповідали, що форвард збірної Швейцарії Харіс Сеферович повторив досягнення Ігоря Бєланова. Він став першим гравцем з 1986 року, який забив три голи у ворота Бельгії.

Нагадаємо, що після поразки 1:4 від Словаччини в останньому матчі в Лізі націй і напередодні товариського матчу зі збірною Туреччини збірна України тренується в Белеку – без травмованих Петряка і Кривцова. Спаринг з турками відбудеться 20 листопада.