Жах для Мілевського у фіналі Кубку Білорусі: Артема зламали, а без нього Брест програв

24 травня 2020, 20:03
У додатковий час Міля зазнав травми надп’ятково-гомілки, і за 20 секунд до кінця БАТЕ забив переможний м'яч

Артем Мілевський / Фото: Динамо Брест

Неймовірною драматичною розв'язкою відзначився фінальний матч Кубку Білорусі з футболу. У Мінську "Динамо" (Брест), за яке виступає Артем Мілевський, програло трофей борисовському БАТЕ 0:1, пропустивши єдиний м'яч на 121-й хвилині поєдинку – за 20 секунд до завершення додаткового часу, після якого повинні були пробивати серію пенальті.

До моменту пропущеного м'яча Мілевського на полі вже не було. Річ у тім, що в кінці першого овертайму він отримав важку травму надп’ятково-гомілки і не зміг продовжити гру. Тоді Артем прийшов у свою штрафну, щоб допомогти партнерам відзахищатися, і захисник БАТЕ Борис Капітович невдало приземлився Мілі на ногу. Як наслідок замість Артема довелося вийти Сергію Кривцю.

Відео переможного голу БАТЕ

Переможний для БАТЕ м'яч за лічені секунди до фінального свистка забив 22-річний захисник Захар Волков, що увігнав м'яч у сітку воріт Бреста з 11 метрів після масованої атаки, що накочувалася декількома хвилями.

Зазначимо, що український півзахисник брестського "Динамо" Олександр Нойок провів на полі весь матч, тоді як його одноклубник Євген Хачеріді у фіналі Кубку Білорусі залишився на лаві запасних.

Це вже четвертий і рекордний кубковий трофей БАТЕ в Білорусі. Брестське "Динамо" залишилося з трьома титулами.