Усейну Болту встановили пам'ятник у Кінгстоні

5 грудня 2017, 10:04
Статуя знаходиться біля Національного стадіону, де починав кар'єру рекордсмен світу

Пам'ятник Болту. Фото: Instagram

Влада Ямайки встановила статую найкращому спринтерові світу Усейну Болту. Металева копія спортсмена з'явилася в Кінгстоні біля Національного стадіону і розташовується поруч з пам'ятником іншому відомому ямайцю Бобу Марлі. Болт зображений в момент святкування, яке використовував протягом всієї кар'єри.

"Ніколи не відчував нічого подібного до такого великого моменту, як відкриття моєї статуї біля Національного стадіону, де все почалося", – заявив на церемонії Болт.

Усейн Болт – 8-разовий олімпійський чемпіон і 11-кратний чемпіон світу. Болт завершив кар'єру 2017 року після чемпіонату світу з легкої атлетики в Лондоні, який виявився провальним для нього.

Нагадаємо, Усейн брав участь в естафеті 4х100 м на чемпіонаті світу. Болт біг на заключному етапі, однак отримав травму і навіть не фінішував.

Для допомоги ямайському спринтеру навіть викотили на доріжку інвалідний візок, але він все ж зумів сам піднятися на ноги.

Крім того, Болт програв свій останній індивідуальний забіг в кар'єрі. Володар рекордів на дистанціях 100 і 200 метрів посів третє місце і заявив, що не змінить своє рішення завершити кар'єру.