Український лижник Олексій Красовський не зміг фінішувати на чемпіонаті світу

23 лютого 2019, 17:49
Золоту медаль в скіатлоні завоював норвежець Шур Рете

/ Фото: AFP

Сьогодні на чемпіонаті світу з лижних видів спорту відбувся чоловічий скіатлон. У цьому змаганні спортсмени долають 15 км класичним стилем і 15 км ковзанярським. Золоту медаль завоював норвежець Шур Рете, що подолав дистанцію за 1 годину 10 хвилин 21,8 секунди. Всього 0,1 секунди програв переможцю росіянин Олександр Большунов. "Бронза" дісталася норвежцю Мартіну Сундбю (відставання 0,7 секунди).

Українець Олексій Красовський відстав на коло від лідерів і був знятий з дистанції.

У жіночих змаганнях перемогла норвежка Тереза ​​Йохауг. "Срібло" дісталося ще одній представниці Норвегії Інгвільд Естберг, "бронза" – російській лижниці Катальї Непряєвій.

У неділю на чемпіонаті світу пройдуть жіночий і чоловічий командні спринти. Світова першість завершиться 3 березня.

Раніше в суботу Дмитро Підручний посів підсумкове 18-е місце в спринті на чемпіонаті Європи з біатлону в Раубічах, а перемогу здобув норвежець Тар'єй Бьо.

"Я плакала і нічого не могла сказати": героїня-сноубордистка повернулася в Україну після "срібла" ЧС: