Український фехтувальник вперше в кар'єрі завоював медаль турніру серії "Гран-прі"

8 березня 2020, 23:36
Шпажист Ігор Рейзлин став бронзовим призером в Будапешті

Ігор Рейзлін - переможець этапу Кубка світу в Швейцарії

Українець Ігор Рейзлин в неділю завоював бронзову медаль престижного турніру в столиці Угорщини. У Будапешті пройшли змагання серії Гран-прі з фехтування на шпагах. Раніше ми писали, що Рейзлін став переможцем Кубка світу в Швейцарії.

В основній сітці виявилося семеро представників України: п'ятеро чоловіків і дві жінки. До медалей вдалося дістатися тільки Ігорю Рейзліним. У півфіналі наш 35-річний спортсмен поступився майбутньому переможцю – японцеві Масару Ямаді, чим забезпечив собі "бронзу". Примітно, що тренує японських шпажистів український тренер Олександр Горбачук. При цьому вже третій його учень з Японії виграє подібні великі змагання. З наших же Володимир Станкевич зупинився в 1/8 фіналу, Богдан Нікішин – в 1/16.

Читайте про те, що міністром спорту України став олімпійський чемпіон і тренер Харлан.

Серед жінок наша Олена Кривицька зайняла 19-е місце, Ксенія Пантелєєва – 48-е.