Українські гімнастки виграли багатоборство на Універсіаді-2017

28 серпня 2017, 17:06
Наші грації випередили господарок турніру і збірну Росії

Фото AFP

Збірна України з художньої гімнастики в складі Валерії Гудим, Аліни Біхно, Дар'ї Сич, Анастасії Подрушняк і Марини Макарової взяла "золото" в багатоборстві на Всесвітній Універсіаді в Китайському Тайбеї.

Українки набрали 17.550 балів у вправах з п'ятьма обручами, а також 16.000 пункту в вправах з трьома м'ячами і двома скакалками. У загальній сумі в українок 33.550 бала.

Другими стали господарки турніру – представниці Тайваню, які набрали 32.000 пункту, а бронзовими призерами стали росіянки, які показали результат 31.350 бала.

"Золото" гімнасток стало 12-м для збірної України на Всесвітній Універсіаді. Всього в скарбничці нашої команди 33 нагороди – 10 срібних і 11 бронзових. Україна займає 6-е місце в медальному заліку.

Три медалі нашій країні приніс плавець Михайло Романчук, п'ять нагород на рахунку олімпійського чемпіона Олега Верняєва. Також "золото" завоювали шпажистки.

Раніше українську легкоатлетку Ольгу Ляхову позбавили золотої медалі в бігу на 800 метрів.