Українські біатлоністи невдало виступили в гонці переслідування на Кубку світу

20 січня 2018, 17:01
На етапі в Італії Дмитро Підручний фінішував на 38-му місці, Володимир Семаков – на 41-му

Йоханнес Тінгнес Бе. Фото AFP

Норвежець Йоханнес Бе переміг в гонці переслідування на шостому етапі Кубку світу з біатлону 2017/18, який проходить в італійському Антхольці, росіянин Антон Шипулін посів третє місце.

Бе в суботу фінішував першим з часом 31 хвилина 14,4 секунд. Друге місце посів француз Мартен Фуркад, третє – Шипулін.

Кращий український результат – 38-е місце Дмитра Підручного, який відстав від лідера на 4:08 хвилини і допустив чотири промахи на чотирьох вогневих рубежах. Володимир Семаков посів 41-е місце.

Раніше українські біатлоністки фінішували далеко від п'єдесталу в гонці переслідування. Другу особисту перемогу в сезоні здобула німкеня Лаура Далмайер, а Віта Семеренко посіла 17-е місце, Ірина Варвинець – 34-е.