Українська "молодіжка" всуху обіграла Шотландію на виїзді

15 листопада 2017, 00:02
Українська збірна з гравців віком до 21 року з перемогою повертається з Шотландії: голи забили Борячук і Коваленко

Віктор Коваленко відсвяткував гол з уболівальниками

Молодіжна збірна України обіграла команду Шотландії в матчі відбірного турніру до чемпіонату Європи 2019 року. Матч у вівторок пройшов в Перті і завершився з рахунком 2:0 на користь команди Олександра Головка.

Перший гол в матчі в кінцівці першого тайму забив 21-річний Андрій Борячук, який виступає в "Маріуполі" на правах оренди з "Шахтаря". У додані хвилини другого тайму подвоїв перевагу Віктор Коваленко, який пройшов по лівому флангу і пробив низом у дальній від воротаря кут. Після голу півзахисник "Шахтаря" відправився святкувати його з кількома українськими уболівальниками на трибуні.

Раніше чотири дні тому молодіжна збірна України програла Англії в Києві з рахунком 0:2.

Збірна України після шести ігор посідає друге місце в групі 4 відбіркового турніру Євро-2019. У нашої команди 11 очок. У Голландії, яка має кращу різницю забитих і пропущених голів і гру в запасі, – 8 очок. Лідирує збірна Англії з 13 очками (плюс гра в запасі). Нижче розташувалися команди Шотландії (7 очок), Латвії (3) і Андорри (1).

Шотландія U21 – Україна U21 – 0:2 (0:1)
Гол: Борячук (45), Коваленко (90)

Раніше ми писали, що Зінченко, Коваленко і Бесєдін викликані до молодіжної збірної України.