Юлия Левченко со своими соперницами на награду "Восходящей звезды" Европы. Фото twitter.com/EuroAthletics

Юлія Левченко зі своїми суперницями на нагороду Європи "Зірка, що сходить". фото twitter.com/EuroAthletics

Українська легкоатлетка Юлія Левченко увійшла в трійку претендентів на звання " Зірки, що сходить " в Європі за підсумками 2017 року.

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації легкої атлетики України, посилаючись на European Athletics.

Її конкурентки – Констанці Клостергальфен з Німеччини і Ясемін Кан з Туреччини.

У своєму першому повноцінному змагальному сезоні серед дорослих 19-річна Левченко виграла медалі трьох основних турнірів.

Вона стала бронзовим призером чемпіонату Європи в приміщенні зі стрибків у висоту, чемпіонкою Європи серед молоді, а в Лондоні завоювала "срібло" чемпіонату світу.

Також вона вперше в кар'єрі піднімалася на п'єдестал "Діамантової ліги".

Крім того, Юлія кілька разів встановлювала особисті рекорди, а з ними і молодіжні рекорди України, включаючи перший в кар'єрі стрибок на 2,01 м.

Трійку претендентів, як і переможців визначають шляхом голосування серед вболівальників, ЗМІ, національних федерацій-членів ЕА і експертів ЕА. Кожна категорія голосів отримала по 25 відсотків. Імена переможців оголосять на урочистій церемонії ЕА 14 жовтня в Вільнюсі.

Раніше були опубліковані претенденти на звання кращого легкоатлета 2017 року.

Одна з найкрасивіших українських спортсменок 19-річна Юлія Левченко раніше опублікувала знімки з відпочинку в Туреччині, де вона в бікіні і сама.