Українська дуель в Італії. Асист Малиновського допоміг Аталанті перемогти Спецію

8 травня 2022, 15:49
Руслан Малиновський протистояв у Серії А Віктору Коваленку. Обидва грали, але очної дуелі не вийшло

Аталанта виграла у Спеції. Малиновський віддав асист / Фото: Колаж: Сьогодні

В італійській Серії А відбулося протистояння українських легіонерів. Спеція Віктора Коваленка, який залишився у запасі на матч, приймала Аталанту з Русланом Малиновським у стартовому складі.

Минулого туру український хавбек клубу з Бергамо віддав витончений гольовий пас і врятував команду від поразки. Свою майстерність асистента Малиновський продемонстрував у грі проти Спеції. Тонка передача українця на Муріеля дозволила колумбійцю відкрити рахунок у матчі.

Спеція змогла відігратися до перерви завдяки влучному удару Верде.

У другому таймі Малиновського замінили на 59-й хвилині за рахунку 1:1, а за 9 хвилин на полі знову з'явився українець. Вихід Коваленка не змінив загального сюжету гри. Аталанта продовжувала атакувати і таки досягла успіху двічі. Голи Джимсіті та Пашаліча дозволили Аталанті перемогти 3:1.

Таким чином, Аталанта залишає шанси на потрапляння до топ-7 чемпіонату Італії, щоб потрапити до єврокубків.