Українки знову провалилися на Кубку світу: кращий результат показала Віта Семеренко

17 січня 2019, 16:51
У Рупольдінгу відбулася друга біатлонна гонка за день

/ Фото: AFP

У німецькому Рупольдінгу стартував п'ятий етап Кубка світу з біатлону. Сьогодні раніше відбулася чоловіча спринтерська гонка, в якійукраїнець Дмитро Підручний увійшов в топ-20. А пізніше в програмі була спринтерська гонка у дівчат.

Переможницею гонки стала Анастасія Кузьміна зі Словаччини. Слідом за нею фінішувала Ліза Вітоцці з Італії, а третє місце посіла шведка Ханна Еберг. Примітно, що всі три призерки відстрілялися без промахів, тому на перший план в розподілі медалей вийшла швидкість на трасі.

Віта Семеренко показала найкращий час серед українок. Вона пройшла всю дистанцію тільки з одним промахом, але цього вистачило лише для 29-го підсумкового місця. Її Сестра Валя змастила двічі і показала 59-й час.

Стільки ж промахів було у Анастасії Меркушиної і Юлії Джими, але програли Валі Семеренко вісім і 14. Олена Підгрушна з трьома промахами стала 97-ю.