Українки провалили спринтерську гонку, перемогу здобула сенсаційна білоруска

11 грудня 2020, 14:05
Найкраща з українських біатлоністок опинилася лише на 22-му місці

В австрійському Хохфільцені жіночою спринтерською гонкою стартував третій етап Кубка світу з біатлону. Переможницею сенсаційно стала білоруська біатлоністка Динара Алімбекова. 24-річна спортсменка відстрілялася без єдиного промаху і випередила найближчу суперницю на 8 секунд.

Повний календар Кубка світу сезону-2020/2021

У гонці брало участь п'ять українок, проте дістатися до медалей їм не вдалося. Найкращий результат продемонструвала Юлія Джима. Вона допустила один промах і прийшла до фінішу 22-ю. 24-е місце здобула Дарія Блашко, яка відстрілялася на нуль.

Валя Семеренко двічі змазала і в підсумку фінішувала 45-ю. Її сестра Віта також зробила два промахи і стала 69-ю, а Катерина Бех фінішувала 59-ю також з двома промахами.