Українки провалили скорочену через потужні морози гонку на Кубку світу з біатлону

8 лютого 2019, 08:50
На етапі КС у Кенморі індивідуальну гонку виграла норвежка Тіріл Екхофф, а найкраща з українок посіла лише 27-е місце

/ Фото: AFP

Норвежка Тіріл Екгофф завоювала "золото" в індивідуальній гонці на сьомому етапі Кубка світу з біатлону в канадському Кенморі. Екхофф подолала дистанцію за 36 хвилин 32,9 секунди з одним невлученням на чотирьох вогневих рубежах. Другою стала чешка Маркета Давидова (0 невлучень, відставання – 9,8 секунди), замкнула трійку призерів італійка Ліза Віттоцці (0 невлучень, 20,9 градусів за Цельсієм секунди).

Кращою з українок стала Яна Бондар (2 невлучення, +3 хвилини 14,9 секунди), яка посіла 27-е місце. Олена Підгрушна фінішувала на 36-й позиції, Надія Бєлкіна – на 41, Юлія Джима – на 42, Юлія Журавок – на 45.

Міжнародний союз біатлоністів раніше оголосив про внесення змін до розкладу етапу Кубку світу в Кенморі через сильні морози. Дистанція на індивідуальних гонках скорочена з 15 до 12,5 км у жінок і з 20 до 15 км у чоловіків.

Ранішеукраїнці опинилися за межами ТОП-30 у чоловічій індивідуальній гонці. Перемогу здобув норвежець Йоханнес Бьо, а кращий український результат – 32-е місце Тараса Лесюка.