Українки пройшлися катком по супернику в кваліфікації Ліги чемпіонів: відео 9 голів

4 листопада 2020, 18:44
Натія Панцулая відзначилася хет-триком

"Житлобуд-2"

У поєдинку стартового раунду кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів харківський "Житлобуд-2" в Києві на НТК ім Баннікова нещадно розніс вірменський "Алашкерт" з рахунком 9:0. Раніше ми також повідомляли, що українська команда сенсаційно виграла Кубок європейських чемпіонів.

Сьогодні чемпіонки України вийшли вперед вже на 6-й хвилині, коли Філенко точним ударом завершила розіграш кутового. Після цього підопічні Наталії Зінченко стали атакувати ще активніше, регулярно загрожуючи воротам гостей. Але збільшили перевагу тільки в кінцівці першої половини – спочатку Калініна реалізувала пенальті, а потім Малахова класним ударом з лівого кута штрафного пробила голкіпера "Алашкерта".

За перші 10 хвилин другого тайму українки довели рахунок до 6:0, а в кінці зустрічі хет-триком відзначився Натія Панцулая.

Суперник харків'янок у другому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів визначиться в п'ятницю, 6 листопада. "Житлобуду-2" буде протистояти одна з 19 команд-переможниць першого відбіркового етапу.

"Житлобуд-2" – "Алашкерт" – 9:0