Українки не змогли наздогнати американкок в естафеті 4х100 метрів на Олімпіаді

20 серпня 2016, 10:54
Наші дівчата посіли у фіналі шосте місце, а перемогла команда США, що вийшла у фінал з другої спроби

Легкоатлетки збірної США завоювали золоті медалі Олімпіади-2016 в Ріо-де-Жанейро в естафеті 4х100 метрів.

Американки Тіан Бартолетта, Еллісон Фелікс, Енгліш Гарднер і Торі Боуї пробігли дистанцію за 41,01 секунди. "Срібло" у представниць Ямайки (41,36 секунди), "бронзу" завоювали бігунки з Великобританії (41,77).

Раніше апеляційне журі Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF) дозволило збірній США повторно пробігти кваліфікацію естафети 4 по 100 метрів після того, як спортсменки через поштовх суперниць втратили естафетну паличку в попередньому забігу на дистанції і фінішували останніми.

Українки (Наталія Погребняк, Олеся Повх, Марія Рємєнь, Єлизавета Бризгіна) зайняли у фіналі шосте місце з результатом 42,36 секунди