Українки не потрапили до ТОП-10 мас-старту в Контіолахті

11 березня 2018, 18:07
Кращою серед українок стала Юлія Джима

У фінському Контіолахті завершився сьомий етап Кубка світу з біатлону. Закривав програму змагань жіночий мас-старт.

Розв'язка в гонці наступила на четвертій стрільбі. Лідери перегонів прийшли на вогневий рубіж практично одночасно, але Ліза Вітоцці і Хлоя Шевальє допустили по одному промаху, в той час як Ванесса Хінц відстрілялася на нуль. Це дозволило німкені піти у відрив і втримати лідерство до самого фінішу.

Кращою серед українок стала Юлія Джима. Незважаючи на два промахи вона зуміла фінішувати 14-ю. Віта Семеренко з трьома промахами стала 17-ю, а Валя Семеренко допустила стільки ж неточних пострілів, але прийшла до фінішу лише 22-ю

22.  Валя Семеренко (1+0+0+2) +2:03.1

Нагадаємо , що на Кубку світу в Контіолахті збірна України завоювала "срібло" в змішаній естафеті. За нашу команду виступали Анастасія Меркушина , Віта Семеренко , Артем Прима та Дмитро Підручний .

Останній етап Кубка світу поточного сезону відбудеться в Тюмені . Збірні США та Чехії вже заявили про бойкот етапу в Росії , також їх підтримав призер Олімпіади -2018 Себастьян Самуельсон . За цешведському біатлоністу пригрозили розстрілом в Росії.