Українка Юлія Журавок завоювала срібну медаль на чемпіонаті Європи з біатлону

20 лютого 2019, 20:15
Три з шести українок, які стартували, фінішували в топ-20 індивідуальної гонки

/ Фото: AFP

Українська біатлоністка Юля Журавок завоювала срібну медаль в індивідуальній гонці на чемпіонаті Європи, який проходить у Раубічах, Білорусь. Українка допустила один промах і відстала від переможниці Ханни Еберг на 32 секунди, при цьому шведка допустила три неточних постріли. Бронзова медаль дісталася білорусці Ірині Кривко.

Валя Семеренко стала 11-ю з чотирма промахами, Анастасія Меркушина зайняла 18-е місце, Ольга Абрамова прийшла до фінішу 47-ю, у них по п'ять неточних пострілів, Віта Семеренко з сімома промахами стала 52-ю, а Надія Бєлкіна не фінішувала.