Українка у крові! У Пекіні драматично визначилася перша олімпійська чемпіонка

5 лютого 2022, 11:11
На Олімпійських іграх у Пекіні розіграно перший комплект медалей. Золото у скіатлоні виборола норвезька спортсменка

Тереза Йохауг – з першим олімпійським золотом, а українка Вікторія Олех – з першою кров'ю на Іграх / Фото: Reuters, Колаж: Сьогодні

На Олімпіаді-2022 відбулися змагання зі скіатлону – лижної гонки з елементами переслідування. Лижниці змагалися на дистанції 7.5+7.5 км.

Збірну України у цьому виді змагань представляли чотири спортсменки: Марина Анцибор, Юлія Кроль, Вікторія Олех та Дар'я Рубльова.

Переможницею гонки та першою золотою медалісткою Олімпійських ігор стала норвежка Тереза Йогауг. Срібні нагороди в активі представниці ОКР Наталії Непряєвої, а бронза у Терези Штадлобер із Австрії.

Найкращий результат з українок показала Марина Анцибор. Вона зайняла 56-те місце. 21-річна Дар'я Рубльова достроково закінчила змагання, оскільки вона відстала на коло від лідерок.

Напруга гонки далася взнаки на українці Вікторії Олех, яка фінішувала вся в крові. Поки що не відомо, що саме сталося із нашою спортсменкою.