Еліна Світоліна виграла другий титул в сезоні. Рахунок українки поповниться на 665 тисяч грн

26 вересня 2020, 16:28
У вирішальному матчі в Страсбурзі одеська тенісистка в трьох сетах розібралася з 18-м номером WTA Рибакіна

Еліна Світоліна / Фото: Reuters

Перша ракетка України Еліна Світоліна виграла свій перший офіційний титул після карантину. У вирішальному матчі на турнірі в Страсбурзі одеська тенісистка в трьох сетах розібралася з 18-м номером WTA, Олени Рибакіна – 6:4, 1:6, 6:2. І заробила 20 161 євро, що становить близько 665 тисяч грн за курсом. Нагадаємо, що в липні українка стала переможцем турніру в німецькому ангарі.

Для Еліни це був другий фінал на турнірі WTA International в цьому році. На початку березня Світоліна перемогла в Монтерреї. І ось ще один титул – 15-й трофей WTA в кар'єрі українки. Для Світоліной і Рибакіна це б перший очний поєдинок. Після слабкого старту Олена навіть зуміла взяти другий сет, але Еліна свого не віддала.

Тепер українська прима переїжджає до Парижу, де візьме участь в грунтовому турнірі "Великого шолома" – "Ролан Гаррос".

Раніше Світоліна сенсаційно програла в Римі, заробивши 2,5 млн гривень.

Дивіться, як ще до карантину Еліна Світоліна перемагала в мексиканському Монтерреї