Українка Еліна Світоліна переграла п'яту ракетку світу

17 лютого 2016, 22:52
На шляху до чвертьфіналу турніру WTA в Дубаї перша ракетка України обіграла іспанку Гарбіньє Мугурусу

Краща українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру WTA Premier у Дубаї. У матчі другого раунду Світоліна за 1 годину 53 хвилини обіграла другу сіяну фіналістку торішнього Вімблдону іспанку Гарбіньє Мугурусу з рахунком 7:6, 6:3. У рейтингу WTA Мугуруса займає п'яте місце, Світоліна – 21-е.

Це перша перемога Світоліної над Мугурусою в дограних очних зустрічах. Справа в тому, що єдина до сьогоднішнього дня перемога Еліни над іспанською тенісисткою зафіксована в Ухані в 2014 році, коли Мугуруса відмовилася від проведення матчу. У 2012 році тенісистки зустрічалися двічі, але в обох випадках перемогу святкувала представниця Іспанії.

Це перша перемога Світоліної над гравцем топ-5 у нинішньому сезоні.