Українець Зінченко допоміг "Манчестер Сіті" обіграти "Шеффілд" в чемпіонаті Англії

29 грудня 2019, 22:01
Гравець нашої збірної провів на полі всі 90 хвилин

/ Фото: Reuters

Цими вихідними в Англійській Прем'єр-лізі зіграли 20-й тур – перший у другому колі. В останньому матчі неділі "Манчестер Сіті" приймав на "Етіхад" середняків з "Шеффілд Юнайтед". Раніше сьогодні, як ми повідомляли, "Челсі" обіграв "Арсенал" в лондонському дербі.

"Городяни" вийшли на домашній матч після прикрої позавчорашнього поразки 2:3 "Вулверхемптону". У тій зустрічі конкурент українця Олександра Зінченка за місце на лівому фланзі оборони француз Бенжамен Менді "привіз" гол в свої ворота . Так що логічним кроком Хосепа Гвардіоли виявилося поява Зіни в стартовому складі.

В результаті 23-річний Олександр відіграв весь матч, зосередившись переважно на захисних діях і підігравання партнерам. Лише раз запам'яталася його передача з флангу, але Ріяд Марез до м'яча трохи не дотягнувся.

А успіху "МанСіті" вдалося домогтися лише після перерви – за рахунок майстерності своїх виконавців атакуючої лінії. На 54-й хвилині рахунок відкрив аргентинець Серхіо Агуеро.

А подвоїли його господарі на 83-й хвилині, коли "Шеффілд" пішов відіграватися і пропустив контатаку. Зусилля партнерів завершив бельгієць Кевін де Брейне.

"Манчестер Сіті" набрав три очки і, перебуваючи на третьому місці, знову наблизився до "Лестеру" на відстань одного пункту.