Українець увійшов до ТОП-10 біатлоністів по швидкості ходу на дистанції на чемпіонаті Європи

23 лютого 2019, 11:43
Дмитро Підручний посів підсумкове 18-е місце в спринті на ЧЄ в Раубічах, перемогу здобув норвежець Тар'єй Бьо

/ Фото: AFP

На чемпіонаті Європи з біатлону, який проходить в Білорусь, пройшла чоловіча спринтерська гонка. Перемогу отримав норвежець Тар'єй Бьо. Другим став швед Йеспер Нелін. На третьому місці росіянин Дмитро Малишко.

В українській збірній кращим став Дмитро Підручний, який здорово почав гонку, і після першого вогневого рубежу був серед лідерів. Швидкість лідер нашої команди показав дуже пристойну, ставши 8-м за чистим ходом серед всіх 114-ти суперників, що стартували. Але два промахи в стійці позбавили Дмитра шансів на медалі. В результаті Підручний – 18-й, відставши від призової трійки всього на півхвилини.

Артем Прима посів 26-е місце, Руслан Ткаленко – 33-е, Сергій Семенов – 41-е, Артем Тищенко – 61-е, а Тарас Лесюк – 90-е.