Українець Шахов допоміг "Лечче" обіграти аутсайдера чемпіонату Італії

15 лютого 2020, 19:28
Команда українця мінімально обіграла СПАЛ

Лечче / Фото: Reuters

У матчі чемпіонату Італії "Лечче" обіграв СПАЛ, що займає останнє місце, і відірвався від зони вильоту на шість очок. У поєдинку 24-го туру на поле вийшов українець Євген Шахов. Півзахисник почав матч в запасі, але вже на 34-й хвилині вийшов на заміну замість травмованого Фалько

"Лечче" – СПАЛ. Огляд матчу:

З українцем у складі "вовки" зуміли забити двічі – по голу в кожному з таймів. Суперник відповів лише одного разу – 2:1. На рахунку Євгена – жовта картка, отримана вже в компенсований час матчу. Після цього поєдинку "Лечче" набрав 25 очок і відірвався на шість балів від зони вильоту.

"Лечче" – СПАЛ 2:1

Голи: Манкозу, 41, з пенальті, Маєр, 66 – Петанов, 47.

"Лечче": Вігоріто – Донаті, Лучіоні, Россеттіні, Кальдероні (Делль'Орко, 85) – Маєр, Дейола, Барак – Манкозу (Пас, 79) – Фалько (Шахов, 34), Лападула.

СПАЛ: Беріша – Сіонек, Боніфацій, Зуканович, Реца – Вальдіфіорі, Міссіролі (Стрефецца, 72), Валоті – Кастро (Флоккарі, 86) – Петанов, Ді Франческо.