Українець Сергій Смелік став кращим серед невдах на дистанції 200 метрів

7 серпня 2017, 21:27
На чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні Сергій Смелік показав кращий результат серед всіх, хто не потрапив до півфіналу

Сергій Смелік у півфінал не пробився. фото AFP

На чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні пройшли кваліфікаційні змагання в бігу на 200 метрів у чоловіків.

Єдиний представник України на цій дистанції Сергій Смелік у своєму забігу фінішував четвертим з часом 20,58 секунди. Наш легкоатлет у підсумковому протоколі посів 24-е місце і не пробився в півфінал. Цікаво, що результат Смеліка став кращим серед всіх, хто не зміг потрапити в наступний етап.

Фінал у бігу на 200 метрів у чоловіків пройде у четвер, 10 серпня.

Забіг за участю Сергія Смеліка. Українець – перший праворуч:

Нагадаємо, що вчора українка Анастасія Бризгіна показала підсумковий 27-й час (52,26 секунди) і не потрапила до півфіналу змагань з бігу на 400 метрів, а Владислав Малихін у стрибках з жердиною зумів взяти лише висоту 5,60 метра і до фіналу не потрапив.

У суботу на чемпіонаті світу в Лондоні пройшов останній в кар'єрі забіг легендарного спринтера Усейна Болта. Володар рекордів на дистанціях 100 і 200 метрів посів третє місце і заявив, що не змінить своє рішення завершити кар'єру.