Українець зі світовим рекордом завоював "золото" Юнацької Олімпіади

18 серпня 2014, 13:28
Павло Коростильов переміг у кульовій стрільбі на Олімпіаді в Нанкіні

Павло Коростильов. Фото НОК України

Другий змагальний день на літніх Юнацьких Олімпійських іграх в китайському Нанкіні приносить Україні третю нагороду і другу "золоту " медаль . Її володарем став Павло Коростильов в кульовій стрільбі .

Наш спортсмен із другим результатом кваліфікувався у фінал , набравши в сумі 582 очка . У фіналі всі бали знімаються і боротьба починається з початку . Павло , який захопив лідерство практично на початку сесії , нікому перемогу не віддав. У підсумку його чемпіонська сума склала 203,4 бала , що на 0,6 очка більше світового рекорду , який він сам і встановив цього року .

Срібним призером став кореєць Чеонжанг Кім ( 199.8 ) , а бронзовим – француз Едоардо Дортомб ( 178,6 ) .

"Я дуже щасливий , що зумів перемогти. Моя мама зрадіє , адже хотіла , щоб я завоював медаль " , – прокоментував чемпіон .

Нагадаємо , що вчора " золото " Юнацьких Олімпійських ігор завоював наш плавець Михайло Романчук на дистанції 400 метрів вільним стилем , а дзюдоїст Богдан Ядов став володарем срібної медалі у ваговій категорії до 66 кг .