Українець Роман Зозуля допоміг "Альбасете" обіграти "Барселону"

20 грудня 2017, 08:04
У матчі другого дивізіону чемпіонату Іспанії команда Зозулі на виїзді обіграла дублерів "Барселони"

Роман Зозуля (крайній праворуч) відіграв 74 хвилини проти дублерів "Барселони". Фото: albacetebalompie.es

У поєдинку 20-го туру другого за силою дивізіону чемпіонату Іспанії "Альбасете" на виїзді обіграв "Барселону Б". Поєдинок відбувся у вівторок в Барселоні і завершився з рахунком 1:0 на користь гостей.

Єдиний гол в матчі на сьомій хвилині забив Нілі. Цікаво, що іспанський захисник "Альбасете" минулий сезон відіграв у "Барселоні Б" і навіть двічі був на лавці запасних першої команди "Барселони", але на поле в Примері так і не вийшов. На рахунку футболіста 8 матчів у вищій дивізіоні в складі "Лас-Пальмаса".

Український нападаючий "Альбасете" Рома Зозуля вийшов в стартовому складі і відіграв 74 хвилини, після чого був замінений.

У турнірній таблиці Сегунди "Албасете" з 25 очками займає 13-те місце, а "Барселона Б" йде в зоні вильоту (19-те місце) з 20-ма очками.

Нагадаємо, що Роман Зозуля може продовжити кар'єру в Примері. Інтерес до українця проявляє "Алавес". Український футболіст може піти на підвищення під час зимового трансферного вікна.

У 15 матчах сезону Сегунди Роман Зозуля забив 7 голів і віддав 2 результативні передачі. Після чого експерти заговорили про повернення нападаючого до збірної України. Футболіст призупинив виступи за національну команду минулої зими, після того, як у нього не склалися справи в "Бетісі". Роман говорив, що не хоче займати чуже місце.

Днями Зозуля отримав нагороду найкращому футболістові листопада.