Українець відіграв 18 позицій в гонці переслідування на чемпіонаті Європи

24 лютого 2019, 14:32
Другу перемогу на турнірі оформив норвежець Тар'єй Бьо

/ Фото: Федерація біатлону України

Гонка переслідування у чоловіків на Відкритому чемпіонаті Європи в Раубічах перетворилася на легку прогулянку для переможця спринту Тар'єя Бьо. Норвежець, залишившись без конкурентів через пропуск гонки шведами, акуратно відпрацював всі вогневі рубежі, допустивши промах лише в останньому пострілі, після чого так само спокійно оформив другу перемогу на чемпіонаті.

Лідер української команди Дмитро Підручний ще напередодні анонсував пропуск гонки, і його невихід на старт не став великим сюрпризом. А серед трійки наших хлопців, що залишилися, здорово зумів проявити себе Руслан Ткаленко. Стартувавши з 33-ї позиції, Руслан відпрацював вогневі рубежі з трьома колами штрафу, і навіть незважаючи на 450 штрафних метрів, піднявся на 15-е місце.

Артем Прима також почав гонку досить оптимістично, після першої стрільби навіть вступивши в боротьбу за десятку найсильніших. Але на наступних вогневих рубежах Прима залишав по одній незакритій мішені, і в підсумку опустився на 27-й рядок фінішного протоколу.

Сергій Семенов всю гонку провів на кордоні попадання в залікову зону і в підсумку зумів фінішувати 37-м. Але, справедливості заради, при хорошій стрільбі з двома колами штрафу, в кращому своєму стані Сергій міг боротися за куди більш високі позиції.

DNS Дмитро Підручний

Вчора ми писали, що українка пробилася в ТОП-10 в спринті на чемпіонаті Європи з біатлону. Дві шведки потрапили на п'єдестал пошани – Мона Брорссон завоювала "золото", Ханна Еберг – "бронзу".

Раніше ми повідомляли, що українець Дмитро Підручний увійшов в ТОП-10 біатлоністів по швидкості ходу на дистанції на чемпіонаті Європи. Підручний посів підсумкове 18-е місце в спринті на ЧЄ в Раубічах, перемогу здобув норвежець Тар'єй Бьо.