Українець Михайло Романчук з рекордом завоював золоту медаль на чемпіонаті світу з плавання

16 грудня 2018, 14:32
Наш плавець поліпшив рекорд чемпіонатів світу на 6,37 секунди

Михайло Романчук. Фото AFP

Український плавець Михайло Романчук завоював золоту медаль чемпіонату світу з плавання на короткій воді , який проходить в Ханчжоу , Китай . Українець став першим у фінальному запливі на 1500 метрів вільним стилем . Вчора ми повідомляли , щоукраїнець Романчук швидше за всіх проплив 1500 метрів в кваліфікації чемпіонату світу.

Романчук першу половину запливу йшов другим , але на останній 50 – метрівці зробив феноменальний фінішний спурт і випередив Олімпійського чемпіона італійця Грегоріо Пальтріньєрі .

Крім цього Романчук встановив новий рекорд чемпіонатів світу , прийшовши до фінішу за 14.09,14 . Українець побив досягнення олімпійського чемпіона з Кореї Пак – Тай Хвана з Кореї , поліпшивши рекорд на 6,37 секунди .

Ця медаль стала для України першою на чемпіонаті світу . Лідирує в медальному заліку команда США – 17 золотих , 15 срібних і 4 бронзових нагороди .

Нагадаємо , що в кінці літа Михайло Романчук став дворазовим переможцем чемпіонату Європи2018 року з плавання , який проходив в Глазго , Шотландія .

Також ми писали, що українська легкоатлетка Марина Бех вийшла заміжза віце – чемпіона світу з плавання Михайла Романчука .