Українець Лень вдруге вийшов на матч НБА в стартовій п'ятірці

10 листопада 2016, 10:09
У матчі проти "Детройта" український центровий оформив перший в сезоні дабл-дабл

Олексій Лень у другому матчі поспіль вийшов у стартовій п'ятірці "Фінікса". Фото AFP

У матчі регулярного чемпіонату НБА "Фінікс" з українським центровим Олексієм Ленем обіграв "Детройт". Поєдинок в ніч на четвер завершився з рахунком 107:100.

Український баскетболіст вийшов у стартовій п'ятірці та відіграв 37 хвилин, оформивши перший у сезону дабл-дабл. Лень набрав 16 очок і зробив 14 підборів. Також на його рахунку блок-шот і три персональних фоли.

37 хвилин – це рекордний час Леня в нинішньому сезоні, а в старті він вийшов у другий раз.

"Юта" з Джоелем Боломбоем в заявці на виїзді поступилася "Шарлотт". Поєдинок завершився перемогою господарів з рахунком 104:98, а важкий форвард, що народився в Києві, не відіграв жодної секунди.