Українець Лень набрав 12 очок і зробив 7 підбирань в матчі НБА

22 грудня 2018, 10:06
Тріпл-дабл Леброна Джеймса допоміг "Лейкерс" обіграти "Нью-Орлеан" – без допомоги українця Святослава Михайлюка

Олексій Лень. Фото AFP

Баскетболісти "Лос-Анджелес Лейкерс" перемогли "Нью-Орлеан Пеліканс" в домашньому матчі регулярного чемпіонату НБА. Зустріч, що відбулася в п'ятницю в Лос-Анджелесі, завершилася з рахунком 112: 104 (34:34, 35:31, 25:23, 18:16) на користь господарів паркету. "Нью-Орлеан" зазнав третьої поразки в чемпіонаті поспіль.

У складі "Лейкерс" тріпл-дабл зробив Леброн Джеймс (22 очка + 14 передач + 12 підбирань), дабл-дабл в активі Івіци Зубаца (16 очок + 11 підбирань). У "Пеліканс" дабл-дабл оформили Ентоні Девіс (30 очок + 20 підбирань) і Джру Холідей (18 очок + 10 передач).

Український баскетболіст "Лейкерс" Святослав Михайлюк весь матч просидів на лаві запасних і на паркеті так і не з'явився.

В іншому матчі регулярного чемпіонату НБА "Атланта" на виїзді обіграла "Нью-Йорк" з рахунком 114: 107. Український центровий гостей Олексій Лень відіграв 21 хвилину і за цей час набрав 12 очок і зробив 7 підбирань, а також 3 результативні передачі.

Раніше наш 25-річний центровий розповів про перші враження від України після 7-річної перерви, щоденний борщ з салом і підготовку до матчу з Іспанією